דוגמת כתיבה שיווקית בעברית – כתבה ממומנת לאתר מסחר

כתבת Outbrain עבור אתר המסחר המקוון Wavexpress.co.il:

Wavexpress: סין זה כאן אצלנו

נסו להיזכר. לפני פחות מחמש שנים, מי היה מעלה על דעתו את הקלילות שבה נוכל להזמין דברים מסין וסביבותיה? משך רוב חיינו, לא יכולנו לחלום על גישה ישירה לאותם מרכזי ייצור. מוצרים מגניבים בזול היו נחלתם הבלעדית של יבואנים, של סיטונאים ושל כמה מקומבנים שכולם קיללו בסתר אבל היו מתים לקשרים שיש להם. ומה איתנו? מה עם הצרכנים מן השורה? הם (כלומר אנחנו) שילמו את פערי התיווך, כמובן. זה היה המצב הקלאסי, אפילו באינטרנט.

ואז הגיעה רעידת אדמה. הקמעונאות האינטרנטית, שעד אז התנהלה ברובה על פי הכללים של השיווק הקלאסי, שילבה כוחות עם בסיסי הייצור האינסופיים שבמזרח, ושערי השמיים נפתחו. אתרים כמו DealExtreme, AliExpress ואחרים שינו את חוקי המשחק, וכמעט בן-לילה כל אחד מאתנו היה מסוגל להזמין כל מה שירצה ישירות מארץ הייצור. מציוד מחשוב היקפי לכלי נגינה, מנעלי הרים לשמלות ערב, מאלקטרוניקה לקוסמטיקה, מצעצועי ילדים לצעצועי מנהלים – לפתע העולם כולו היה פרוש לרגלינו. רק להושיט יד, לבצע הזמנה, להמתין להודעה הנכספת מהדואר, והוא יהיה פה.

עכשיו, כך מסתבר, העולם הזה ביצע עליה לישראל. אתר השופינג הישראלי Wavexpress מבשר את הצעד הבא באבולוציה הצרכנית שלנו, עם כל המוצרים שאנחנו מכירים ואוהבים להזמין מארצות נכר – אבל ביבוא ישיר לישראל. המוצרים כולם נמצאים במחסן בארץ, ונמכרים ישירות לצרכן במחירי יבוא חסרי תקדים.

אמנון בלייכמן, סמנכ"ל השיווק של חברת האם של Wavexpress, מספר שהיא כבר חמישים שנה בעסקי היבוא. אז מדוע התפנית החדה למודל של סיטונאי-לצרכן?

"זה מה שהציבור רוצה," אומר בלייכמן. "המודל הקמעונאי הישן עדיין לא מת – לפחות כרגע – אבל עכשיו הוא חולק את השוק עם צרכנות ישירה באינטרנט. זו צרכנות אחרת, חכמה ושיפוטית יותר, עם צרכנים שיודעים להשוות מחירים, להשוות איכויות, לבחור את מה שבאמת משתלם להם. הם לא נותנים שימרחו אותם. ראינו את השוק הזה מזנק למימדי ענק, ומהר מאוד קלטנו שיש לנו יתרון: אנחנו יושבים על ערוץ אספקה עצום של מאות ואלפי מוצרים כאלו לארץ."

Wavexpress מוכרים גאדג'טים, מוצרים למשרד, כלי בית ומטבח, מזוודות ותיקים, ציוד נופש, ציוד ספורט, מוצרי טיפוח, מתנות לאירועים (יומולדת, גיוס, וכיו"ב), מתנות לחגים, שי לעובד, ועוד ועוד.

האתר מציע מספר יתרונות על פני האתרים הסיניים. ראשית, כמובן, הוא כולו בעברית. המידע, התמיכה ושירות הלקוחות כולם בשפת הקודש, מה שמקל באופן משמעותי על רבים מאיתנו שלא בדיוק שוחים באנגלית. שנית, המוצרים (שכולם מאופסנים בארץ) מגיעים מהר יותר, וגם ניתן ליהנות מאיסוף עצמי. ואולי הכי חשוב: לכל המוצרים יש אבא ואימא כאן בישראל. ניתן לטפל בכל בעיה באופן זריז ומקצועי.

עוד יתרון משמעותי הוא האפשרות למתג את כל המוצרים. כל מוצרי Wavexpress ניתנים להקדשה, הדפסה וכיו"ב, מה שמעניק אינסוף אפשרויות לאירועים, וועדי עובדים, מתנות מעוצבות, וכן הלאה. בין אם קונים בכמויות או בבודדות, האתר מציע גמישות שאפילו האתרים הסיניים, ה"ענקים" של השוק, לא מסוגלים להציע לצרכן הישראלי. בקיצור, מומלץ בחום.

לאתר: www.wavexpress.co.il

קיבלתי מרז שירות זריז ואדיב והכי חשוב, מקצועי."

אסתי שושן, יוצרת קולנוע

צרו קשר בטל' 050-2000987 או בטופס זה